Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
FracturedRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0