Movies
Ratings
559
MegamindRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0