Movies
Ratings
60
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
The Party 2Rated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Big WeddingRated ★ 3.0