Series
Ratings
74
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Six Feet UnderRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Time Season 1Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
deleRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0