Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Sex, ExplainedRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 1.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5