Movies
Ratings
283
P.S. I Love YouRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
MilkRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
No ReservationsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 2.5
TrainwreckRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5