Movies
Ratings
204
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5