Movies
Ratings
111
BoyhoodRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The EclipseRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0