Movies
Ratings
271
The Dream SongsRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
On a Magical NightRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.5- Floating deep down SummerRated ★ 5.0
- Works and DaysRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
The ConformistRated ★ 5.0
Memoir of a SnailRated ★ 5.0
Never Let Me GoRated ★ 5.0
Draft DayRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.0
The Idea of YouRated ★ 3.5
JawsRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0