Series
Ratings
104
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0