Movies
Ratings
307
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Our School E.TRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 2.0
Doomsday BookRated ★ 1.5
The Last ExorcismRated ★ 1.5
Panic RoomRated ★ 3.0