Movies
Ratings
33
The Terror LiveRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0