Movies
Ratings
105
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0