Movies
Ratings
808
Last HolidayRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
FanaticRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Life UnrehearsedRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 2.5
Athlete ARated ★ 4.0
Christmas in SummerRated ★ 4.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5