Titles you rated
Scream 7Rated ★ 2.0
Labor DayRated ★ 3.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
The SadnessRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Hell House LLCRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
ProphecyRated ★ 3.0
The Pig, the Snake and the PigeonRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 3.0
In SecretRated ★ 3.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5