Movies
Ratings
61
Sing StreetRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5