Movies
Ratings
478
Princess AuroraRated ★ 1.5
Beautiful BoyRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0