Series
Ratings
80- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0