Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.5
Radiant OfficeRated ★ 3.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5