Series
Ratings
201
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
OshinRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5
The CrownRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
The Crown Season 5Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The Crown Season 6Rated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0