Series
Ratings
57
Blue LockRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 1.5