Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5