Movies
Ratings
973
The Nice GuysRated ★ 3.5
DriveRated ★ 5.0
The Gray ManRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 3.5
The Carthusian Cloistered MonasteryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
EternityRated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The CovenantRated ★ 0.5
The White TigerRated ★ 3.5
Doctor Who: The Husbands of River SongRated ★ 4.0