Series
Ratings
15- MirandaRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5