Movies
Ratings
30
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5