Series
Ratings
418
My Golden LifeRated ★ 2.5- Rikon Shinai Otoko: Salaried Otto to Waru Yome no Damashi AiRated ★ 2.0
The Gift of Your HeartRated ★ 1.0
Goodbye Maestro: Father and My AppassionatoRated ★ 2.0
Ranking of KingsRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
My Favorite FlowerRated ★ 1.5
Sexy Tanaka-sanRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 1.5
VivantRated ★ 2.0
The Nokdu FlowerRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 4.0- テレビ小説 ボクヒ姉さんRated ★ 1.5
CelebrityRated ★ 2.0