Movies
Ratings
476
Once in a SummerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
FailanRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0