Movies
Ratings
375
MonsterRated ★ 4.0
Lesson in MurderRated ★ 3.5
MotherhoodRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Simple PassionRated ★ 2.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5
What Is LoveRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
KodachromeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5