Series
Ratings
118
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 1.5
Dr. Park’s ClinicRated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Now, We Are Breaking UpRated ★ 2.0
JirisanRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 1.0
Private LivesRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 4.0