Movies
Ratings
372
OnceRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0