Series
Ratings
102
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
QuartetRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 2.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0