Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0