Series
Ratings
127
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My DaemonRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0