Movies
Ratings
1047
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 3.0
Six Lying University StudentsRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
The Night Eats the WorldRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5