Movies
Ratings
155
TenetRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Oh! My GranRated ★ 2.5
DivaRated ★ 4.0
MisbehaviourRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
BIGBANG MADERated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
This Changes EverythingRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5