Titles you rated
The Call of the WildRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5