Movies
Ratings
43
Pretty WomanRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0