Series
Ratings
45
One Ordinary DayRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
Wednesday Food TalkRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0