Movies
Ratings
135
Red Mask KF94Rated ★ 3.5- The Way of the Househusband The MovieRated ★ 4.5
BL MetamorphosisRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
Godzilla: The Planet EaterRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.0
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0