Series
Ratings
14
Secret GardenRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5