Series
Ratings
87- Black Leather NotebookRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Family GameRated ★ 4.0