Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Bleu de ChanelRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0