Movies
Ratings
118
ExitRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Sound of NoiseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0