Series
Ratings
52
The Art of SarahRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 4.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.5
The Law of UekiRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0