Movies
Ratings
438
The Big ShortRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0