Movies
Ratings
863
Shotgun WeddingRated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
MoonshotRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
After EverythingRated ★ 1.5
After Ever HappyRated ★ 1.0