Movies
Ratings
623
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Fifty Shades FreedRated ★ 2.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0