Movies
Ratings
804
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.0
War MachineRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
Murder Mystery 2Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The KillersRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0