Movies
Ratings
18
High-RiseRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Coming HomeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
My Egg BoyRated ★ 2.0
Five Feet ApartRated ★ 5.0