Movies
Ratings
1205
JokerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0